ESL Pro League 2020 – CsGo Nová skutočne Svetová liga, Sezóna 11

ESL Pro League 2020 – CsGo Nová skutočne Svetová liga, Sezóna 11

05/02/2020 0 Od Lajter

Veľkolepý projekt s cóolovou myšlienkou “spojiť” najlepšie tímy planéty (čítaj storočia) – začíname tento rok! Nový formát LAN turnajov štartuje na plné guľe už 16 marca 2020. Prvý turnaj takzvaného global all-LAN formátu, začne v 11. sezóne ESL Pro League. Nastúpia proti sebe najlepšie klany z celého sveta, pozvané aj kvalifikované, a otestujú si origoš štúdiovú LAN atmosféru. Celá táto šialenosť sa odohrá v priebehu jedného mesiaca, o kvalitné petelice v CsGo teda nebude núdza. Už žiadne regionálne kvalifikácie, prídu najlepšie tímy z celého sveta a predvedú to najlepšie z eSport “brutality” – Toto je eSport vo svojej najčistejšej podobe. (HustéBodkaEsKá)

To najlepšie z CS:GO FINÁLE! ESL Pro Liga sezóna 10

Kuknime na Pozvané tímy:
Astralis, Complexity, Ence, Evil Geniuses, Faze Clan, Fnatic, Forze, Furia Esports, G2 Esports, Godsent, Heroic, Intz, Mousesports, Natus Vincere, Ninja In Pyjamas, North, OG, Renegades, Shark Esports, 100 Thieves, Team liquid, Tyloo, Vitality, Virtus.Pro

ESL Pro League klany
ESL Pro League klany
pro.eslgaming.com/

ESL Pro Ligy sa zúčastní teda 24 tímov, ktorý v priebehu štyroch týždnov odohrajú 11. Sezónu kompletne Offline. Akcia sa ukončí trojdnovým Finále-maratónom. Žiadne iné ESL Pro akcošky počas tohoto mesiaca nebudú prebiehať.

Má to byť dokonalé Globálne bojisko, 24 tímov sa rozdelí do šiestich skupín, hrať sa bude Best of 3 (Vítaz na 3 mapy). Vítazi skupín postupujú priamo do tretieho kola a semifiále. Klany z druhého a tretieho miesta poputujú do K.O. pavúka a po svojej ceste za vítazstvom na nich budú číhať vítazi skupín 😀 Všetky zápasy od tretieho kola sa budú hrať v aréne, tam sa na konci bitky zrodí majster sezóny. Finále sa odohrá na Best of 5 (Vítaz na 5 máp)

Pavúk ESL Pro Liga
pro.eslgaming.com/

ESL Svetový rebríček a otvorený ekosystém.
Všetky ostatné tímy zo sezóny 10 dostávajú pozvánku do Mountain Dew League, kde môžu zabojovať o vstupenky na 12. Sezónu ESL Pro League. Kvalifikovať sa dá aj prostredníctvom svetového rebríčka ESL. Aby usporiadateľ zabezpečil spravodlivé ale neľútostné prostredie, bude svetový rebríček kľúčový faktor pre výber tímov do dalších sezón.

Zdroj: pro.eslgaming.com/